Idzie nowe – Zielone :)

Czas się oficjalnie przywitać, choć sporo osób już o nas słyszało. Fundacja Zielone Pojęcie została zarejestrowana w styczniu tego roku. Teraz możemy zaprosić Was na naszą stronę internetową, która – mamy nadzieję – będzie miejscem do którego będziecie zaglądać. To tu można zgłosić swój pomysł na ciekawą akcję, działanie czy spotkanie, tu także można zagłosować na to, co Wam jest najbardziej potrzebne – to wszystko w zakładce Włącz się. W Kalendarium znajdziecie te wydarzenia, które są już zaplanowane i możecie zdeklarować swoje w nich uczestnictwo.

Nie ma co ukrywać, że nasz start przypadł na bardzo trudny moment – na czas szalejącej epidemii. W związku z tym pewne spotkania, które miałyśmy już zaplanowane by zacząć naprawdę energicznie, musiałyśmy odsunąć w czasie i nawet nie wpisujemy ich w Kalendarium bo nie potrafimy określić ich dokładnego terminu. Nie próżnujemy jednak. Obmyślamy już co i w jaki sposób możemy zrobić, by pomóc tak, jak potrafimy. Ja (Kasia) próbuję pomóc przedsiębiorcom odnaleźć się w tych szalonych okolicznościach – tu możecie zobaczyć jak, ale zacznijcie od piętnastej minuty ;), a ekipa krawiecka Reni całymi dniami szyje maseczki – to na początek. Na pewno na tym nie poprzestaniemy, więc jeśli macie jakieś potrzeby, coś, co mogłybyśmy zorganizować – śmiało zgłaszajcie pomysły!

Trzymajcie się wszyscy zdrowo, wspierajmy się wzajemnie by w pogodzie ducha przetrwać wszelkie trudności 🙂 Bądźmy w kontakcie i trzymajmy kciuki, by już niedługo móc wrócić do normalności i spotykać się, tak, jak to było w planach!

 

Dołącz do Wesprzyj nas!

Dołącz do nas

Dołącz do nas jako wolontariusz lub partner

Dołącz

Zgłoś pomysł

Zgłoś pomysł na ciekawe wydarzenie
Zgłoś

Zagłosuj

Głosuj na pomysły już zgłoszone

Głosuj

Wesprzyj

Wesprzyj nas finansowo lub rzeczowo.

(by jak najwięcej osób
mogło korzystać z naszej pomocy)

Wesprzyj

Zgłoś Głosuj na pomysł!

Nasi partnerzy

Newsletter

Zapisz się i bądź na bieżąco.

Zobacz, co planujemy
w najbliższym czasie

i zapisz się na interesujące Cię wydarzenie.

Zobacz