Stylizacja sylwetki – sztuka iluzji! 7 marca 2020

Jak to jest, że jedne kobiety zawsze wyglądają jak milion dolarów, choć wcale nie wydają majątku na ubrania i dodatki, a inne mają kłopot z zestawieniem trudniejszym niż T-shirt i dżinsy? Która z nas nie stała bezradnie przed swoją szafą załamując ręce, że „znowu nie mam co na siebie włożyć” niech pierwsza rzuci kamieniem 😉

Może to i przyziemny problem, ale prawda jest taka, że każda z nas lubi poczuć się atrakcyjnie. Nie ma w tym nic złego. Tyle tylko, że nie wszystkie mamy zmysł do dobierania kolorów, fasonów i dodatków odpowiednich do swojego typu urody i figury. Tu z pomocą przyszła nam nieoceniona i przesympatyczna Bibi Weber, na co dzień prowadząca własną Pracownię Wizażu, z czterema odważnymi modelkami. Pokazała, jak w przypadku różnych typów figur zatuszować drobne niedoskonałości i wyeksponować to, co jest atutem. Okazało się, że odpowiedni krój, kilka dodatków i ciekawe połączenie kolorystyczne mogą zdziałać cuda!

Sympatyczna atmosfera, dużo ciekawej i przydatnej wiedzy, a na koniec Zoriana Grzybowska z zespołem w repertuarze Anny German – świętowanie Dnia Kobiet w Domu Narodowym w Cieszynie to było wyjątkowe wydarzenie!

 

Dołącz do Wesprzyj nas!

Dołącz do nas

Dołącz do nas jako wolontariusz lub partner

Dołącz

Zgłoś pomysł

Zgłoś pomysł na ciekawe wydarzenie
Zgłoś

Zagłosuj

Głosuj na pomysły już zgłoszone

Głosuj

Wesprzyj

Wesprzyj nas finansowo lub rzeczowo.

(by jak najwięcej osób
mogło korzystać z naszej pomocy)

Wesprzyj

Zgłoś Głosuj na pomysł!

Nasi partnerzy

Newsletter

Zapisz się i bądź na bieżąco.

Zobacz, co planujemy
w najbliższym czasie

i zapisz się na interesujące Cię wydarzenie.

Zobacz