Spotkania

Koncert zespołu The Fathers

Dla wszystkich zainteresowanych - udział bezpłatny, bez limitu miejsc, transmisja online.


Data:
6 marca, 2021
Kategoria:
koncerty

Dla kogo?

Czekają na nas wyjątkowe wrażenia muzyczne – zespół „The Fathers” zagości ze specjalnym koncertem w Tramwaj Cafe, transmitowanym oczywiście także online (szczegóły wkrótce). Ich repertuar to w przeważającej części kompozycje własne, głównie instrumentalne, ale grają również utwory, które znacie. Jak widzicie dbamy o to, by rozwój postępował na wszystkich poziomach – coś dla ciała, duszy i umysłu 😉 Dajmy się ponieść zmysłom i emocjom, koncert to ku temu idealna okazja!

 

Szczegóły

Każdy z nich lubi muzykę i potrafi grać. Każdy jest tatą. Jest ich czterech. 17 lat temu połączyli te fakty i założyli zespół „The Fathers”. Po niewielkiej zmianie składu w 2018 roku (perkusja) w zespole grają : Alek na gitarze solowej, Krzysiek na instrumentach klawiszowych i saksofonie, a w sekcji rytmicznej: Rafał na gitarze basowej i Krystian na perkusji. Spotykają się na próbach w czwartkowe wieczory, aby cieszyć się wspólnym graniem i tworzeniem. Zorganizowali kilka niekomercyjnych koncertów, żeby podzielić się swoją muzyką. Grają głównie muzykę instrumentalną, jednak chętnie goszczą wokalistów, a szczególną radość sprawia im towarzyszenie swoim dzieciom, które również wokalnie i instrumentalnie obcują z muzyką.

Kiedy?

Koncert odbędzie się 06.03.2021 w Tramwaj Cafe – start o godzinie 19.00 , będzie transmitowany online w mediach społecznościowych (Facebook). O szczegółach będziemy informować na bieżąco.

Serdecznie zapraszamy!

Gdzie?

Tramwaj Cafe, online.

 

Dołącz do Wesprzyj nas!

Dołącz do nas

Dołącz do nas jako wolontariusz lub partner

Dołącz

Zgłoś pomysł

Zgłoś pomysł na ciekawe wydarzenie
Zgłoś

Zagłosuj

Głosuj na pomysły już zgłoszone

Głosuj

Wesprzyj

Wesprzyj nas finansowo lub rzeczowo.

(by jak najwięcej osób
mogło korzystać z naszej pomocy)

Wesprzyj

Zgłoś Głosuj na pomysł!

Nasi partnerzy

Newsletter

Zapisz się i bądź na bieżąco.

Zobacz, co planujemy
w najbliższym czasie

i zapisz się na interesujące Cię wydarzenie.

Zobacz