Spotkania

My, to ja i ty. Czy do siebie pasujemy? – rozmowa ze specjalistką

Dla wszystkich zainteresowanych - udział bezpłatny, bez limitu miejsc, transmisja online.


Data:
7 marca, 2021
Kategoria:
Rozwój osobisty

Dla kogo?

Wiele osób w pewnym momencie życia patrzy na związek, który trwa nieraz wiele lat i zastanawia się, co nas tak naprawdę łączy? Czy powinniśmy być nadal razem? Szczególnie chyba często te pytania pojawiają się w głowach partnerów, jeśli intymności było tak mało, że każde z nich stworzyło sobie własne, niemal niezależne życie. Nie bez powodu przecież mówi się, że wiele małżeństw pozostaje razem tylko ze względu na dzieci, dom, kredyt…

Co zrobić, by nie dopuścić do takiej sytuacji? A co, jeśli to już się stało? Czy jedyną możliwością, by zaznać szczęścia, jest wtedy rozejście się i znalezienie innego partnera, lub życie w pojedynkę? Kiedy rozwód jest naprawdę konieczny?

„Nie wys­tar­czy po­kochać, trze­ba jeszcze umieć wziąć tę miłość w ręce i prze­nieść ją przez całe życie.”

Konstanty Ildefons Gałczyński

Szczegóły

Na początku tworzenia związku z drugą osobą większości z nas nie przychodzi do głowy, by zastanawiać się, co będzie za 15 czy 20 lat. W momencie kryzysu zwykle mamy tendencje do obwiniania drugiej strony, a jedynym wyjściem wydaje się albo poświęcenie własnych potrzeb i trwanie w nieszczęśliwej relacji, albo jej zakończenie. Niestety, jeśli nie mamy świadomości, dlaczego nasz związek się rozpadł, to pewnie istnieje duże prawdopodobieństwo, że w kolejnej relacji powielimy dotychczasowe błędy. Dlatego będziemy szukali odpowiedzi na pytania:

  • Jak stworzyć silną i szczęśliwą relację?
  • Jak wybrać partnera/partnerkę, z którą stworzenie takiej relacji jest możliwe?
  • Czym jest wolność w związku i czy jest potrzebna?
  • Jak pracować nad związkiem, w którym zanikła namiętność i intymność?

Dołącz do naszej rozmowy z Grażyną (online – udział jest bezpłatny), posłuchaj, zadaj pytania jeśli masz taką potrzebę. To niewielki wysiłek, za to ogromna możliwość rozwoju.

 

KATARZYNA ZYCH o sobie

Psycholog, psychoterapeuta, trener umiejętności psychospołecznych, coach. Ukończyłam całościowe szkolenie z zakresu psychoterapii w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt w Krakowie akredytowanym przez EAGT (European Association for Gestalt Therapy) i FORGE (Federation of Gestalt Training Organization) oraz wiele innych specjalistycznych warsztatów i szkoleń z czołowymi polskimi i zagranicznymi nauczycielami, które umożliwiają pogłębianie praktycznej wiedzy i umiejętności w obszarze psychoterapii. Obecnie nadal kontynuuję swoje szkolenie specjalistyczne w Szkole Terapii Rodzin Gestalt, której realizatorami są specjaliści: teoretycy i praktycy z Włoskiego Instytutu Kairòs (GTK), w oparciu o innowacyjną teorię terapii rodzin Gestalt, której autorami są prowadzący zajęcia.

Towarzyszę i wspieram osoby w lepszym rozumieniu samych siebie i innych. Posiadam kilkuletnie doświadczenie w zakresie prowadzenia psychoterapii indywidualnej osób dorosłych i młodzieży, psychoterapii par, psychoterapii grupowej, grup wsparcia. W psychoterapii najważniejsza jest dla mnie autentyczna relacja z klientem, w której może on odkrywać swoje zasoby i możliwości, poszerzać świadomość i przejmować odpowiedzialność za swoje życiowe wybory.

Kontakt z Kasią: strona www.

 

Miejsce i termin:

07.03 (niedziela), godz. 17.00

Rozmowa będzie transmitowana online, na fanpage’ach Fundacji Zielone Pojęcie i Fundacji Lokalsi i Stowarzyszenia Człowiek na Granicy.

Polub nasze profile, by nie przegapić transmisji, lub dołącz do wydarzenia na Facebooku – przejdź do wydarzenia na Facebooku.

 

Cena i zgłoszenia:

Wydarzenie jest bezpłatne dla wszystkich zainteresowanych, nie obowiązuje limit miejsc ani konieczność wcześniejszego zgłoszenia.

Dołącz do nas!

 

Spotkanie jest częścią projektu „Ja – Tu i Teraz”przeczytaj o projekcie.

 

Dołącz do Wesprzyj nas!

Dołącz do nas

Dołącz do nas jako wolontariusz lub partner

Dołącz

Zgłoś pomysł

Zgłoś pomysł na ciekawe wydarzenie
Zgłoś

Zagłosuj

Głosuj na pomysły już zgłoszone

Głosuj

Wesprzyj

Wesprzyj nas finansowo lub rzeczowo.

(by jak najwięcej osób
mogło korzystać z naszej pomocy)

Wesprzyj

Zgłoś Głosuj na pomysł!

Nasi partnerzy

Newsletter

Zapisz się i bądź na bieżąco.

Zobacz, co planujemy
w najbliższym czasie

i zapisz się na interesujące Cię wydarzenie.

Zobacz