Spotkania

Praca, którą kocham – rozmowa ze specjalistką

Dla wszystkich zainteresowanych - udział bezpłatny, bez limitu miejsc, transmisja online.


Data:
5 marca, 2021
Kategoria:
Rozwój osobisty

Dla kogo?

Wybierając swoją drogę zawodową często idziemy na kompromis, w którym zgadzamy się na rezygnację z części siebie, z radości czy własnych wartości. Pomimo dyskomfortu nie wychodzimy poza określone ramy, nie sięgamy po siebie. Może się wydawać, że realizacja w pełni w życiu zawodowym zawsze oznacza totalne zmiany, włącznie ze zmianą dotychczasowego miejsca pracy czy jej profilu.

Ale czy zawsze realizowanie własnych wartości, misji, poczucia sensu tego co robimy musi oznaczać porzucenie obecnej drogi zawodowej? Jak jest w Twoim przypadku? Co chcesz zmienić?

„A gdy udasz się wystarczająco daleko, rozpoznasz samą siebie wychodzącą sobie na spotkanie. A wtedy powiesz – TAK.”

Marion Woodman, „Uzależnienie od doskonałości”

Szczegóły

Zdarza się, że szukanie własnej drogi zawodowej wymaga od nas odwagi w podejmowaniu decyzji i otwartości na zmiany. I tu autonomia w kreowaniu własnego życia zawodowego mocno wiąże się z poczuciem własnej wartości, określeniem tożsamości i potrzebą autentyczności w życiu. To jak czujemy się sami ze sobą, w jakim stopniu w siebie wierzymy, co myślimy o sobie, determinuje to, po co także w sferze zawodowej sięgamy.

Jedną z przeszkód na drodze rozwoju zawodowego jest lęk przed tą zmianą i brak zaufania do życia, do własnych wyborów. Boimy się też opinii innych, odbieramy często nasze decyzje jako ostateczne, określające też nas różnymi definicjami typu: sukces, porażka, zaradność, bezradność, upadek, wzlot itd. To w jaki sposób o sobie myślimy jeszcze bardziej potęguje nasze dalsze wybory i samopoczucie w pracy. Trudno mówić o autonomii w życiu zawodowym, gdy jest się niewolnikiem własnego, często destrukcyjnego sposobu myślenia o sobie samym.

Jak więc rozpocząć zmiany? Co możesz zrobić, by poczuć, że spełniasz się w swojej pracy? Czy wystarczy uwolnić się od toksycznego szefa, lepiej zarabiać? A może trzeba czegoś więcej?

Dołącz do naszej rozmowy z Małgosią (online – udział jest bezpłatny), posłuchaj, zadaj pytania jeśli masz taką potrzebę. To niewielki wysiłek, za to ogromna możliwość rozwoju.

 

MAŁGOSIA WERNER o sobie

Moja zawodowa historia zaczęła się 23 lata temu. Życie zawodowe obfitowało w zmiany, ciekawych ludzi i doświadczenia. Niezależnie od zajmowanego stanowiska, branży zawsze za każdym działaniem stał człowiek – człowiek ze swoją niezwykłą historią i emocjami. Nieuchronnie więc zmierzałam w tej zawodowej drodze, choć z początku bardzo biznesowej, do pracy z człowiekiem w jego prawdzie, wrażliwości i chęci rozwoju. Moją misją stało się działanie w służbie życia. Dziś jestem trenerem wspierającym biznes i rozwój kompetencji, coachem PCC zgodnie ze standardami ICF, coachem zespołów, coachem grupowym, terapeutą RTZ (Racjonalnej Terapii Zachowań), terapeutą systemowym.

Kontakt z Małgosią: strona www, Facebook.

 

Miejsce i termin:

05.03 (piątek), godz. 17.00

Rozmowa będzie transmitowana online, na fanpage’ach Fundacji Zielone Pojęcie i Fundacji Lokalsi i Stowarzyszenia Człowiek na Granicy.

Polub nasze profile, by nie przegapić transmisji, lub dołącz do wydarzenia na Facebooku – przejdź do wydarzenia na Facebooku.

 

Cena i zgłoszenia:

Wydarzenie jest bezpłatne dla wszystkich zainteresowanych, nie obowiązuje limit miejsc ani konieczność wcześniejszego zgłoszenia.

Dołącz do nas!

 

Spotkanie jest częścią projektu „Ja – Tu i Teraz”przeczytaj o projekcie.

 

Dołącz do Wesprzyj nas!

Dołącz do nas

Dołącz do nas jako wolontariusz lub partner

Dołącz

Zgłoś pomysł

Zgłoś pomysł na ciekawe wydarzenie
Zgłoś

Zagłosuj

Głosuj na pomysły już zgłoszone

Głosuj

Wesprzyj

Wesprzyj nas finansowo lub rzeczowo.

(by jak najwięcej osób
mogło korzystać z naszej pomocy)

Wesprzyj

Zgłoś Głosuj na pomysł!

Nasi partnerzy

Newsletter

Zapisz się i bądź na bieżąco.

Zobacz, co planujemy
w najbliższym czasie

i zapisz się na interesujące Cię wydarzenie.

Zobacz