Dołącz do nas

Im jest nas więcej, tym więcej dobrych rzeczy uda nam się zrobić. Jeśli nasze wartości są Ci bliskie dołącz do nas jako wolontariusz, partner lub pracownik.

Dołącz do nas

Kogo zapraszamy do współpracy?

Im jest nas więcej, tym więcej dobrych rzeczy uda nam się zrobić. Jeśli nasze wartości są Ci bliskie dołącz do nas jako partner merytoryczny lub biznesowy, współpracownik, wolontariusz lub stażysta.

Partnerzy i współpracownicy

Dążymy do tego, by oferta realizowanych przez nas projektów, usług, wydarzeń i warsztatów była możliwie jak najszersza. Jeśli jesteś specjalistą w jednej z dziedzin wpisujących się w prowadzone przez nas DZIAŁANIA, zapraszamy Cię do rozmowy. Napisz, opowiedz o sobie, o tym co robisz. Może masz pomysł na konkretny projekt lub współpracę? Wspólnie ustalimy, czy jest nam ze sobą po drodze i jak mogłaby to wyglądać.

Kontakt
Wolontariat, staże

Chcesz zdobywać doświadczenie w organizacji pozarządowej, a to co robimy wpisuje się w Twoje wartości? Dołącz do nas jako wolontariusz i stażysta jeśli profil Twojej nauki wpisuje się w naszą ofertę. Ciekawej pracy w Zielonym Pojęciu nie brakuje, mamy tyle pomysłów, że trudno nadążyć z ich realizacją. Bo do nas każdy może swój pomysł „przynieść”. Jeśli tylko wpisuje się w nasze DZIAŁANIA będziemy szukać sposobu, jak wspólnymi siłami go zrealizować.

Kontakt