Wesprzyj nas

Fundacja Zielone Pojęcie jest organizacją pozarządową, która nie działa dla zysku, lecz dla wspólnego dobra – dla wszechstronnego indywidualnych, ale i tych z różnych instytucji. Jeśli te wartości są Ci bliskie wesprzyj nasze działania dowolną kwotą. Możesz to zrobić jednorazowo, możesz także wspierać nas systematycznie. Za każdy rodzaj i wysokość wsparcia jesteśmy ogromnie wdzięczne!

Przydadzą nam się także książki o tematyce związanej z szeroko pojętym rozwojem. Jeśli chcesz nas w jakikolwiek inny sposób wesprzeć rzeczowo – skontaktuj się z nami. W ten sposób sprawimy, że udział w organizowanych przez Fundację wydarzeniach będzie jeszcze skuteczniejszy, tańszy, dostępny dla większej liczby osób, które nie zawsze mogą pozwolić sobie na dodatkowe wydatki.

Formy wsparcia

Status OPP 1,5%

Przekazując 1,5% z własnego rozliczenia PIT, nie tracisz ani złotówki – rozdysponowujesz jedynie kwotę, którą i tak musisz przekazać na rzecz Skarbu Państwa. Fundacja Zielone Pojęcie stara się właśnie o nadanie statusu OPP. Kiedy tylko zostanie on zatwierdzony będzie można wspierać nasze działania wpisując w roczną deklarację podatkową nasz KRS: 0000823450.

Darowizna

Każda wpłata jest dla nas pomocą. Ta jednorazowa i ta cykliczna. By zrealizować darowiznę w dowolnej wysokości wystarczy dokonać przelewu tytułem „darowizna na cele statutowe”, na numer konta Fundacji.

KONTAKT
Zakupy ze sklepu

Odwiedź nasz sklep internetowy, dzięki któremu łatwiej możesz zakupić lub zarezerwować miejsce na naszych wydarzeniach. Jest tam także sporo rzeczy, których sprzedaż zasili budżet fundacji i umożliwi nam szersze działania. Obrazy, książki, albumy, gadżety, webinary!

Coś do podarowania

Masz książki, które nie są Ci już potrzebne, a mogłyby komuś pomóc się rozwijać? Podaruj je nam, z naszej biblioteczki korzystają osoby z najróżniejszymi potrzebami. A może masz do oddania coś, co pomogłoby nam w pracy, ułatwiło realizację zadań lub czego sprzedaż mogłaby zasilić nasz budżet? Jeśli tak, skontaktuj się z nami!

Kontakt