Nasi partnerzy

Cieszyński Ośrodek Kultury Dom Narodowy

Kulturalne i edukacyjne serce Cieszyna. Prowadzi wszechstronną działalność kulturalno-oświatową z zakresu różnych dziedzin: literatury, muzyki, plastyki, teatru i folkloru. Jest miejscem koncertów, spektakli, prelekcji, spotkań autorskich i wieczorów poetyckich, warsztatów, przeglądów, konkursów i wystaw, a także organizatorem lub współorganizatorem międzynarodowych imprez i festiwali. Dla Fundacji Zielone Pojęcie nieoceniony partner – to tu organizujemy większość naszych wydarzeń.

Odwiedź WWW

Fundacja Lokalsi

Fundacja Lokalsi prowadzi działania wspomagające rozwój wspólnot i społeczności lokalnych Beskidu Śląskiego i Śląska Cieszyńskiego, dostarczając bieżących informacji z życia regionu, promując działania lokalnych społeczności, współpracując z samorządami i włączając się w rozwiązywanie lokalnych problemów społecznych. Jej główną misją jest integracja społeczności ww. regionu, aktywizacja mieszkańców do współuczestniczenia w życiu swoich wspólnot i upowszechnianie postawy obywatelskiej, a także rozwiązywanie problemów społecznych poprzez współpracę z mieszkańcami i samorządem. Jednym z podstawowych celów statutowych jest prowadzenie działalności strażniczej wśród samorządów Śląska Cieszyńskiego i jego okolic.

Odwiedź WWW

Miasto Cieszyn

Cieszyn, jedno z najstarszych miast Polski, położone u stóp Beskidów. W ciągu całego roku w Cieszynie dzieją się różnorodne wydarzenia kulturalne. Cieszyn zachował średniowieczny układ urbanistyczny z wieloma zabytkami architektury, posiada również atrakcyjne zaplecze rekreacyjne.

Odwiedź WWW

Starostwo Powiatowe

Starostwo Powiatowe Cieszyn, położone wśród lasów, zapiera dech w piersiach pięknym widokiem na góry, lasy, pola uprawne i pastwiska. W skład Powiatu Cieszyńskiego wchodzą gminy i miasta takie jak: Brenna Chybie Cieszyn Dębowiec Goleszów Hażlach Istebna Skoczów Strumień Ustroń Wisła Zebrzydowice Starostwo Powiatowe dba o zdrowie, edukację i turystykę. Zarządza jednostkami publicznymi

Odwiedź WWW

Chcesz aktywne włączyć się w działania Fundacji, być jej partnerem lub wolontariuszem?

Skontaktuj się z nami

Dołącz do Wesprzyj nas!

Dołącz do nas

Dołącz do nas jako wolontariusz lub partner

Dołącz

Zgłoś pomysł

Zgłoś pomysł na ciekawe wydarzenie
Zgłoś

Zagłosuj

Głosuj na pomysły już zgłoszone

Głosuj

Wesprzyj

Wesprzyj nas finansowo lub rzeczowo.

(by jak najwięcej osób
mogło korzystać z naszej pomocy)

Wesprzyj

Zgłoś Głosuj na pomysł!

Najnowsze artykuły

Newsletter

Zapisz się i bądź na bieżąco.

Zobacz, co planujemy
w najbliższym czasie

i zapisz się na interesujące Cię wydarzenie.

Zobacz