Nasi partnerzy

Cieszyński Ośrodek Kultury Dom Narodowy

Kulturalne i edukacyjne serce Cieszyna. Prowadzi wszechstronną działalność kulturalno-oświatową z zakresu różnych dziedzin: literatury, muzyki, plastyki, teatru i folkloru. Jest miejscem koncertów, spektakli, prelekcji, spotkań autorskich i wieczorów poetyckich, warsztatów, przeglądów, konkursów i wystaw, a także organizatorem lub współorganizatorem międzynarodowych imprez i festiwali. Dla Fundacji Zielone Pojęcie nieoceniony partner – to tu organizujemy większość naszych wydarzeń.

Odwiedź WWW

Bernadeta Weber

Wizażystka, kolorystka i stylistka z niesamowitą wiedzą i intuicją. W swojej kameralnej, przytulnej Pracowni Wizażu dokonuje cudów, wydobywając ze swoich klientek całe ich piękno. A używa do tego tylko odpowiednich kosmetyków, ubrań i dodatków w odpowiednich kolorach i fasonach dobranych do sylwetki. Dostrzega piękno w każdej kobiecie i w ciągu kilkudziesięciu minut potrafi sprawić, że poczujesz się o kilka, a nawet kilkanaście lat młodziej. Wbrew pozorom nie jest to tylko „pogłaskanie ego”. Dla wielu kobiet to jest bardzo często pierwszy moment w życiu, kiedy naprawdę patrzą na siebie z przyjemnością. To wspaniały pierwszy krok do dalszych, dużo poważniejszych zmian – przekonałyśmy się o tym!

Odwiedź WWW

Fundacja Lokalsi

Fundacja Lokalsi prowadzi działania wspomagające rozwój wspólnot i społeczności lokalnych Beskidu Śląskiego i Śląska Cieszyńskiego, dostarczając bieżących informacji z życia regionu, promując działania lokalnych społeczności, współpracując z samorządami i włączając się w rozwiązywanie lokalnych problemów społecznych. Jej główną misją jest integracja społeczności ww. regionu, aktywizacja mieszkańców do współuczestniczenia w życiu swoich wspólnot i upowszechnianie postawy obywatelskiej, a także rozwiązywanie problemów społecznych poprzez współpracę z mieszkańcami i samorządem. Jednym z podstawowych celów statutowych jest prowadzenie działalności strażniczej wśród samorządów Śląska Cieszyńskiego i jego okolic.

Odwiedź WWW

Stowarzyszenie Człowiek na granicy

Główne obszary działalności stowarzyszenia to kultura i sztuka, współpraca transgraniczna polsko-czeska, działalność edukacyjna i obywatelska. Stowarzyszenie realizuje własne projekty, ale także działania w ramach współpracy partnerskiej. Pracujemy, tworzymy i mieszkamy na granicy. Czeski Cieszyn i Cieszyn oraz Euroregion Těšínské Slezsko to dla nas miejsca ważne, kochane i potrzebne. Dążymy do tego, aby przynosić korzyści lokalnej społeczności, tworząc wartość oraz budując przyjaźnie i partnerskie mosty współpracy.

Odwiedź WWW

Chcesz aktywne włączyć się w działania Fundacji, być jej partnerem lub wolontariuszem?

Skontaktuj się z nami

Dołącz do Wesprzyj nas!

Dołącz do nas

Dołącz do nas jako wolontariusz lub partner

Dołącz

Zgłoś pomysł

Zgłoś pomysł na ciekawe wydarzenie
Zgłoś

Zagłosuj

Głosuj na pomysły już zgłoszone

Głosuj

Wesprzyj

Wesprzyj nas finansowo lub rzeczowo.

(by jak najwięcej osób
mogło korzystać z naszej pomocy)

Wesprzyj

Zgłoś Głosuj na pomysł!

Co teraz robimy?

Newsletter

Zapisz się i bądź na bieżąco.

Zobacz, co planujemy
w najbliższym czasie

i zapisz się na interesujące Cię wydarzenie.

Zobacz