Działania

Jak działamy i w czym możemy Ci pomóc.

zielone pojęcie działania

Nasze działania

Naszym najważniejszym zadaniem jest pomagać w rozwoju, a to pojęcie rozumiemy bardzo szeroko. Nikt nie jest tylko pracownikiem, szefem tylko mamą, tatą, dzieckiem, przyjacielem czy tylko obywatelem. Pełnimy w życiu wiele ról, a każda z nich nas w jakiś sposób kształtuje. Jeśli w jakimkolwiek aspekcie życia nie jesteśmy szczęśliwi czy spełnieni, ma to negatywny wpływ na pozostałe sfery. Dlatego organizujemy wydarzenia, które mają pomóc rozwijać się w różnych kierunkach, poszerzać wiedzę, nabierać samoświadomości, budować relacje i poczucie własnej wartości, żyć pełnią życia.

Bo to jest klucz do pozytywnych zmian i prawdziwego szczęścia.

zielone pojęcie działania

Nasza pomoc mieści się
w kilku kategoriach:

Rozwój osobisty

Wzmocnienie poczucia własnej wartości, samopoznanie, budowanie relacji, komunikacja, emocje.

Zdrowy styl życia

Budowanie pozytywnych nawyków, zdrowy styl życia, kondycja, dbanie o siebie i bliskich, budowanie wizerunku.

Doradztwo i mediacje

Mediacje, pomoc psychologiczna i interwencja kryzysowa, doradztwo indywidualne w obszarze osobistym i zawodowym.

Rozwój zawodowy

Szukanie własnej ścieżki, komunikacja i rozwój kompetencji miękkich, planowanie rozwoju firmy lub organizacji.

Firma lub organizacja

Budowanie wizerunku i planowanie komunikacji, organizacja pracy i pozyskiwanie finansowania, porady prawne i księgowe.

Odpoczynek i relaks

Kultura, sztuka, rozrywka, relaks i odpoczynek, zawsze połączone z samorealizacją i inspiracją do rozwoju.

zielone pojecie działania

Każdy z nas jest inny. Być może potrzebujesz tylko kilku wskazówek i niewielkiej pomocy czy inspiracji, by samodzielnie skierować swoje życie na właściwe tory. Może jednak Twoje problemy są na tyle duże, że potrzebna będzie pomoc specjalisty, dłuższa i bardziej rozbudowana ścieżka rozwoju. Tam, gdzie nie jesteśmy w stanie pomóc poprzez nasze działania, rekomendujemy odpowiednie osoby lub instytucje. Korzystając z tego, co oferujemy w ramach Fundacji Zielone Pojęcie możesz wybierać z kilku form wsparcia.

Doradztwo

Czujesz, że chcesz coś zmienić, ale nie wiesz właściwie co się z Tobą dzieje? Nie masz zielonego pojęcia od czego zacząć, gdzie się udać? Umów się z nami na kawę lub herbatę. Razem na pewno obmyślimy jakiś plan, podpowiemy, gdzie udać się po profesjonalną pomoc – nasza baza kontaktów jest bardzo obszerna.

Konsultacje i mediacje

Wiesz, w czym leży problem, ale by go rozwiązać potrzebujesz pomocy specjalisty? Postaramy się pomóc. Współpracujemy z osobami i firmami o bardzo szerokich kompetencjach i ogromnym doświadczeniu. Chętnie zorganizujemy spotkanie lub przynajmniej przekażemy Ci kontakt, bo nikt nie powinien z problemem zostać sam.

Wykłady

Różnorodna tematyka i najlepsi specjaliści na wyciągnięcie ręki. Wspaniała okazja by zacząć zgłębiać obszar, który Cię interesuje. Śledź ofertę naszych wykładów i zapisuj się na te, które budzą Twoją ciekawość. Zwykle są one wstępem do warsztatów, więc to doskonała okazja by ocenić, czy tego właśnie szukasz.

Warsztaty

Najlepszy sposób na pogłębienie wiedzy, podniesienie kompetencji, nabycie nowych umiejętności. Tu teoria łączy się z praktyką. Poczujesz, przećwiczysz, by później zastosować w swoim życiu. To ogromny krok w kierunku pozytywnej zmiany. Bez względu na to, czy jest to warsztat psychoterapeutyczny, czy jakikolwiek inny.

Wyjazdy

Wyjazdowe warsztaty, wycieczki w ciekawe miejsca czy wspólne wypady na łono natury – możliwości jest wiele, a my zamierzamy je wykorzystać. Oderwanie się od codzienności pozwala spojrzeć na problemy z innej perspektywy, nawiązać przyjaźnie, pobyć wśród ludzi w pozytywnej atmosferze.

Biblioteka

Bywa, że motorem pozytywnej zmiany jest odpowiednia lektura. W swoich zasobach, które wciąż rosną, mamy wiele takich pozycji i wiemy, kiedy i komu je polecać. Ten element naszej działalności wymaga jeszcze organizacji, ale już możesz liczyć na podpowiedź, po co warto sięgnąć.

Zobacz ofertę dla firm!

Zobacz ofertę dla oświaty!

Zobacz ofertę dla urzędów!