Czas się oficjalnie przywitać, choć sporo osób już o nas słyszało. Fundacja Zielone Pojęcie została zarejestrowana w styczniu tego roku. Teraz możemy zaprosić Was na naszą stronę internetową, która – mamy nadzieję – będzie miejscem do którego będziecie zaglądać. To tu można zgłosić swój pomysł na ciekawą akcję, działanie czy spotkanie, tu także można zagłosować na to, co Wam jest najbardziej potrzebne – to wszystko w zakładce Włącz się. W Kalendarium znajdziecie te wydarzenia, które są już zaplanowane i możecie zdeklarować swoje w nich uczestnictwo.

Nie ma co ukrywać, że nasz start przypadł na bardzo trudny moment – na czas szalejącej epidemii. W związku z tym pewne spotkania, które miałyśmy już zaplanowane by zacząć naprawdę energicznie, musiałyśmy odsunąć w czasie i nawet nie wpisujemy ich w Kalendarium bo nie potrafimy określić ich dokładnego terminu. Nie próżnujemy jednak. Obmyślamy już co i w jaki sposób możemy zrobić, by pomóc tak, jak potrafimy. Ja (Kasia) próbuję pomóc przedsiębiorcom odnaleźć się w tych szalonych okolicznościach – tu możecie zobaczyć jak, ale zacznijcie od piętnastej minuty ;), a ekipa krawiecka Reni całymi dniami szyje maseczki – to na początek. Na pewno na tym nie poprzestaniemy, więc jeśli macie jakieś potrzeby, coś, co mogłybyśmy zorganizować – śmiało zgłaszajcie pomysły!

Trzymajcie się wszyscy zdrowo, wspierajmy się wzajemnie by w pogodzie ducha przetrwać wszelkie trudności 🙂 Bądźmy w kontakcie i trzymajmy kciuki, by już niedługo móc wrócić do normalności i spotykać się, tak, jak to było w planach!

 

Udostępnij: