Jak to jest, że jedne kobiety zawsze wyglądają jak milion dolarów, choć wcale nie wydają majątku na ubrania i dodatki, a inne mają kłopot z zestawieniem trudniejszym niż T-shirt i dżinsy? Która z nas nie stała bezradnie przed swoją szafą załamując ręce, że „znowu nie mam co na siebie włożyć” niech pierwsza rzuci kamieniem 😉

Może to i przyziemny problem, ale prawda jest taka, że każda z nas lubi poczuć się atrakcyjnie. Nie ma w tym nic złego. Tyle tylko, że nie wszystkie mamy zmysł do dobierania kolorów, fasonów i dodatków odpowiednich do swojego typu urody i figury. Tu z pomocą przyszła nam nieoceniona i przesympatyczna Bibi Weber, na co dzień prowadząca własną Pracownię Wizażu, z czterema odważnymi modelkami. Pokazała, jak w przypadku różnych typów figur zatuszować drobne niedoskonałości i wyeksponować to, co jest atutem. Okazało się, że odpowiedni krój, kilka dodatków i ciekawe połączenie kolorystyczne mogą zdziałać cuda!

Sympatyczna atmosfera, dużo ciekawej i przydatnej wiedzy, a na koniec Zoriana Grzybowska z zespołem w repertuarze Anny German – świętowanie Dnia Kobiet w Domu Narodowym w Cieszynie to było wyjątkowe wydarzenie!

 

Udostępnij: