Jak pomagamy?

Naszym najważniejszym zadaniem jest pomagać w rozwoju, a to pojęcie rozumiemy bardzo szeroko. Nikt nie jest tylko pracownikiem, szefem tylko mamą, tatą, dzieckiem, przyjacielem czy tylko obywatelem. Pełnimy w życiu wiele ról, a każda z nich nas w jakiś sposób kształtuje. Jeśli w jakimkolwiek aspekcie życia nie jesteśmy szczęśliwi czy spełnieni, ma to negatywny wpływ na pozostałe sfery.

Dlatego nasza pomoc jest ukierunkowana na różne obszary funkcjonowania człowieka – obszar osobisty, zawodowy i społeczny, bo w każdym z nich powinniśmy mieć możliwość się rozwijać. Nasza fundacja skupia zespół specjalistów o różnych kompetencjach, co pozwala nam  pracować z osobami indywidualnymi, ale także z zespołami i grupami, podnosząc ich miękkie i twarde kompetencje.

Efekt? Zdrowo rosnące firmy i organizacje, większa odpowiedzialność społeczna, szczęśliwsi ludzie 😊

OFERTA

Obszary wsparcia

1

WSPARCIE DLA BIZNESU (II sektor)

Pomagamy firmom zdrowo rosnąć – budujemy strategie biznesowe, układamy i usprawniamy procesy, świadczymy usługi marketingowe, podnosimy twarde i miękkie kompetencje managerów i pracowników.

2

WSPARCIE DLA ORGANIZACJI (I i III sektor)

Pomagamy NGOsom, placówkom oświatowym, instytucjom kulturalnym i administracji publicznej budować pozytywny wizerunek, świadczymy usługi marketingowe, podnosimy miękkie kompetencje managerów i pracowników.

3

WSPARCIE DLA CIEBIE (os. indywidualne)

Realizujemy warsztaty i projekty rozwojowe, dajemy wsparcie psychologiczno-terapeutyczne, coachingowe, prawne i mediacyjne.

Co mówią o nas inni

Kalendarium

Torebka jakby damska

System (z) drobiazgów

10 maja 2024
11 min.

„Choroba nie tylko ma swoją historię, lecz także jakąś historię opowiada. Stanowi kulminację trwającej całe życie walki człowieka o samego siebie”. (Gabor Maté, „Kiedy ciało mówi […]

Kobiecy aspekt

02 kwietnia 2024
7 min.

Społeczna świadomość autyzmu skupia się głównie na objawach typowych dla mężczyzn, co prowadzi do braku zrozumienia i wiąże się zapewne z nadal dużym brakiem wiedzy na […]

Sprawdź

jakie wyjścia oferujemy dla Ciebie:

Sprawdź Zobacz jak działamy